Bitcoin a budoucnost vašich dětí?

jdeme na to

Přemýšleli jste nad zajištěním budoucnosti Vašich dětí? Chcete začít dětem efektivně šetřit pár korun, které odložíte z každé výplaty? Či si v budoucnu chcete pořídit větší bydlení pro celou rodinu?  

 

Jedna z velmi efektivních možností jak odložené peníze zhodnotit je investice do kryptoměn. 

 

Odpovězme si hodnotou Bitcoinu z historických dat. Bitcoin je tady s námi 13 let a začínal na hodnotě 30 centů, tedy cca 6 Kč, za těch 13 let se dokázal v roce 2021 vyšplhat až k cenám 1,5 mil. Kč. Jak je to možné? 

 

Cenu bitcoinu udává:

  • Omezené množství Bitcoinu 

Bitcoin je k dispozici 21 milionu a do sítě uvolňuje postupně. Aktuálně je v oběhu 19 milionu. Více Bitcoinů už nikdy více nebude to zvyšuje jeho exkluzivitu.

  • Zájem veřejnosti

Kde je zájem, tam je příliv investorů. O Bitcoinu se dnes baví politici, velcí investoři, letití ekonomové, největší světové firmy i nejbohatší lidé světa. Dokonce se začínají předbíhat státy a politici v akceptaci Bitcoinu v rámci států nebo velkých měst. 

 

Tedy jestliže se dnes rozhodnete k nákupu bitcoinu, jeho směna aktuálně vychází na 1 btc/800 000 Kč, tzn. poloviční cena jeho dosaženého maxima, které není u konce. Cenu bude výrazně ovlivňovat zbývající směna 3 mil. bitcoinu, které čekají na své kupce a následné obchodování. Tedy až naše děti se dostanou do věku, kdy jim budete chtít postupně dokupované kryptoměny dát.. může být zhodnocení počátečního vkladu víc než zajímavé.

 

Dnes se již s bitcoinem dá platit v mnoha realitních kancelářích (např. Remax), obchodních domech (např. Alza), či kupovat vozy ..  Co asi tak bude za 20 let?

 

Bohužel tento mladý způsob směny peněz je lákadlo pro okrádání zájemců a je jich poměrně dost. Abyste nenaletěli na podvodníky, kde můžete přijít o své vklady připravili jsme pro Vás průvodce. Zde máte jednoduchý, ověřený, bezpečný návod na nákup kryptoměn. Krok po kroku Vás naučíme kde bezpečně kryptoměny směnit za vaše peníze, jak po nákupu tuto směnu uschovat jako do trezoru v nedobytné bance a kde sledovat vývoj ceny pro chvíli, kdy se rozhodnete kryptoměnu směnit zase na koruny, jak zpětnou směnu provést. 

 

Pokud dodržíte jednoduchá pravidla, nemůže se stát, že byste o své vklady a následně bitcoiny přišli. Upozorníme Vás na časté chyby, abyste se jim vyhli. Získáte od nás kompletní návod, po kterém už nebudete potřebovat nic dalšího.

 

Nákup Bitcoinu, bezpečné uložení a prodej je těžký? Ne, máme návod, kde se pohybujete v českém prostředí. Nakupujete a prodáváte kdy chcete. Žádné smlouvy. Žádné poplatky na zřizování účtu. Pouze poplatek směnárně, nebo burze za směnu při jeho koupi, nebo prodeji.

Chcete už konečně vyjít vstříc příležitosti? Zde je přímý odkaz na kurz pro nováčky, kteří potřebují návod krok po kroku a detailní vysvětlení. Zvládne to každý. V kurzu Úvodu do kryptoměn máte všechno, co jen potřebujete. Jdeme na to. Klikněte a přibližte se k vašemu prvnímu Bitcoinu

Samostatnost

Máte své portfólio ve svých rukou. Nejsme žádná třetí strana, která za vás kryptoměny obsluhuje a rozhoduje o nich, ale naučíme vás své samostatnosti a jak se v ní dále rozvíjet.

Jednoduchost

V našich videích jednoduše a stručně ukazujeme nejen teorii, ale i praxi, abyste plně pochopili celý kontext investování do kryptoměn. I ten největší lajk, tak nebude muset mít strach si nějakou tu aplikaci stáhnout a své peníze investovat.

Solidarita

Jsme v tom s vámi, a proto chceme ať máte i možnost jednotlivé věci s námi konzultovat. Budeme vás “krmit” i ověřenými novinkami ze světa kryptoměn.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.