Bitcoin a nekonečná svoboda

jdeme na to

Finanční komfort a nekonečná svoboda? Bitcoin se stal symbolem svobody v mnoha ohledech. Už jeho samotný anonymní zakladatel Satoshi Nakamoto chtěl více svobody, nejenom té finanční pro všechny, bez výjimek.

“Obecně: bitcoin znamená decentralizaci a skrze to také svobodu, ale i odpovědnost. Pokud by tu jednou převládl nový finanční systém založený na měnách typu bitcoin, tak by to znamenalo více svobody pro lidi, ale znamená to i jejich vlastní odpovědnost za své životy, protože bitcoin znamená méně dluhu.”

Lukáš Kovanda, ekonom
zdroj: https://kryptoguru.cz/l-kovanda-bitcoin-vetsi-svoboda-ale-i-odpovednost/

Proč Bitcoin přináší více svobody? Za prvé, stojí na své vlastní síti, která zprostředkovává všechny transakce a to mimo dohled státu a systému. Ale to nejdůležitější, jeho hodnota neustále narůstá. Bitcoin přitahuje investory bez rozdílu počítačových znalostí, napříč věkovými kategoriemi. Začíná být celosvětově velice oblíbený. Vzhledem k tomu, že vznikl mimo území České republiky, chvíli trvalo, než začaly vznikat články v češtině, chytali se jenom anglicky mluvící investoři. Za poměrně krátkou dobu osvojení Bitcoinu tak pokročilo, že se dnes i u nás zajímá o Bitcoin stovky tisíc lidí. Důvod je jednoduchý. Jeho cena se vyhoupla z 30 centů, asi 6 Kč na závratných 1,5 mil. za kus během 13 let. Další velké lákadlo je využití jeho technologické části. Spousta firem na technologii Bitcoinu staví svůj byznys. Jednoduše, Bitcoin má krásně našlápnuto, různí analytici předpovídají, že se v budoucnu může vyšplhat s cenou až na 1 milion amerických dolarů.

Podrobnější informace o fenoménu Bitcoinu, stále v pochopitelné podobě přinášíme ve svých výukových kurzech. Ušetřete svůj drahocenný čas a nechte si vše ukázat krok po kroku. Nákup Bitcoinu, jeho bezpečné uložení ve vaší soukromé kryptoměnové peněžence a prodej, to vše stručně a jednoduše. Nakupujete a prodáváte kdy chcete, nevážete se smlouvami, neplatíte žádné poplatky za zřizování a vedení účtu na burze či směnárně. Poplatky necháte akorát směnárně, nebo burze za směnu při koupi, nebo prodeji.
Chcete už konečně vyjít vstříc vaši svobodě? Zde je přímý odkaz na kurz pro nováčky, kteří potřebují návod krok po kroku a detailní vysvětlení. Zvládne to každý. V našich dvou kurzech Úvodu do kryptoměn máte všechno, co jen potřebujete. Klikněte a přibližte se k vašemu prvnímu Bitcoinu

Samostatnost

Máte své portfólio ve svých rukou. Nejsme žádná třetí strana, která za vás kryptoměny obsluhuje a rozhoduje o nich, ale naučíme vás své samostatnosti a jak se v ní dále rozvíjet.

Jednoduchost

V našich videích jednoduše a stručně ukazujeme nejen teorii, ale i praxi, abyste plně pochopili celý kontext investování do kryptoměn. I ten největší lajk, tak nebude muset mít strach si nějakou tu aplikaci stáhnout a své peníze investovat.

Solidarita

Jsme v tom s vámi, a proto chceme ať máte i možnost jednotlivé věci s námi konzultovat. Budeme vás “krmit” i ověřenými novinkami ze světa kryptoměn.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.