Bitcoin včetně kryptoměn jsou měnou budoucnosti, vidí to jen ti připravení.

jdeme na to

Bitcoin včetně kryptoměn jsou měnou budoucnosti, vidí to jen ti připravení.

Každým rokem přibývá uživatelů, kteří nejen nějakou kryptoměnu nakoupili, ale také ji použili k platbě. K dnešnímu dni lze za bitcoin, či jinou kryptoměnu nakoupit cokoliv na Alza.cz, nemovitosti v různých realitních kancelářích, auta v autosalonech, kávu v kavárnách a další zboží napříč Českou republikou. Platba probíhá klasicky zasláním kryptoměny z kryptoměnové peněženky na peněženku. Nebo se pro menší částky používají extra rychlé transakce přes tzv. Lightning network, což je taková druhá vrstva mimo systém Bitcoinu. Pro někoho se už kryptoměnové transakce staly denní součástí a to díky platebním kartám. V České republice se o to aktuálně postaraly společnosti GoCrypto a Global Payments.

Dalším aspektem, který kryptoměny posouvá blíž k lidem, je celková investovaná suma do kryptoměn. Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu činí 42,5 bilionů Kč. To opravdu nevypadá na pár kryptoměnových nadšenců, kteří uletěli na virtuální měně, ale na pořádný zájem široké veřejnosti. Například ve státě Salvadoru je vedle amerického dolaru státní měna Bitcoin. Přesuneme se ještě o pár tisíc km severně, kde americká společnost Microstrategy pravidelně dokupuje bitcoiny, přičemž momentálně drží 125 051 bitcoinů.

Přiznejte si, že se Bitcoin nedá nadále ignorovat. Pokud si čtete denně zprávy na internetu, tak při větších událostech zaplaví všechny mediální zpravodaje kryptoměny. Jste připraveni rozlousknout záhadu jménem Bitcoin? S námi to není záhada, ale zábava. Jednoduše, krok po kroku, laickým jazykem jsme schopni zapojit do virtuálního světa i vás. Začínáme zde:

Samostatnost

Máte své portfólio ve svých rukou. Nejsme žádná třetí strana, která za vás kryptoměny obsluhuje a rozhoduje o nich, ale naučíme vás své samostatnosti a jak se v ní dále rozvíjet.

Jednoduchost

V našich videích jednoduše a stručně ukazujeme nejen teorii, ale i praxi, abyste plně pochopili celý kontext investování do kryptoměn. I ten největší lajk, tak nebude muset mít strach si nějakou tu aplikaci stáhnout a své peníze investovat.

Solidarita

Jsme v tom s vámi, a proto chceme ať máte i možnost jednotlivé věci s námi konzultovat. Budeme vás “krmit” i ověřenými novinkami ze světa kryptoměn.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.