nákup – prodej – nákup – prodej …

OBCHODOVÁNÍ

PLÁNOVÁNÍ STRATEGIE

Kryptoměny jako zdroj příjmu

Obchodování s kryptoměnami, jak ho známe z jiných situací, tzv. trading, je v důsledku stejná disciplína. Trading je rychlé, spekulativní prodávání a nakupování nejen kryptoměn, ale všeobecně aktiv s cílem vydělávat na krátkodobých pohybech kurzu. Jestliže si pohráváte s myšlenou tvořit si pravidelný příjem obchodováním s kryptoměnami, určitě bych Vám doporučila začít klasickými pravidelnými nákupy jednotlivých měn.

Zde totiž dochází ke střetu strategie, věrnosti a vytrvalosti s přelétavostí a oportunismem. Je zapotřebí sledovat aktuální trendy a mnohem víc. Velký vliv na kryptoměny mají bohužel i mocnosti, které když chtějí nakupovat, nebo prodávat, obvykle vydají prostřednictvím médií různá prohlášení, kvůli kterým dojde k výkyvům kurzů až o desítky procent. Obvykle je nutné nepodléhat panice, ale zachovat obchodního ducha.

Před tímto způsobem obchodování je skutečně zapotřebí se naučit s kryptoměnou pořádně zacházet a seznámit se také s legislativou. Více o tomto hovořím na stránkách sociálních sítí.

Bezpečné nákupy a prodeje? 

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.