Jednorázový nákup

s vyšším vkladem

PLÁNOVÁNÍ STRATEGIE

Já věřím v budoucnost technologií

Věříte v pokrok technologií? Já ano. A kdo by vlastně ne? Když mi děda vypráví, že byl jeden z mála v ulici, kdo vlastnil auto a jaký to byl svátek, mít barevnou televizi, mám pocit, že tohle je to sci-fi. Pokrok nezastavíme a já si příležitost svézt se na vlně nové technologie, nechci nechat ujít.

Jestliže tuto příležitost vidíte podobně jako já a máte vytvořený kapitál, který byste chtěli do kryptoměny vložit, určitě bych na Vašem místě postupovala obezřetně. Kryptoměn je na dnešních burzách opravdu mnoho. Máte příležitost za svůj kapitál nakoupit konkrétní jednu kryptoměnu, jako např. bitcoin či ethereum, nebo tento nákup rozdělit a investovat do více druhů kryptoměn. Na méně známé, především „mladé“ kryptoměny bych se zatím nedívala, tyto nákupy bych odložila na dobu, kdy již budete o chování kryptoměn něco málo vědět.

Prvotní nákupy bych prováděla po „pár korunách“. Vyzkoušejte si to. Udělejte si první nákup např. za 2.000 Kč, poté nic nebude bránit si v klidu a bez stresu provést transakci o větším objemu peněz. Při tomto „testovacím“ nákupu Vás nemusí trápit aktuální cena kryptoměny, kterou se chystáte nakoupit. Ale již při nákupu kryptoměny např. u 150000 Kč se už vyplatí chvíli sledovat vývoj ceny, i když Vám nikdo nezaručí, co se stane za pár minut. Musím Vás upozornit na nebezpečí hackerů. Bohužel stává se to a může to potkat také Vás. Vaše kryptoměny na burze nejsou v bezpečí. Jediná bezpečná možnost je schovat si je k sobě do kryptoměnové peněženky. Jak se takové krypto schovává před zloději, Vám důsledně popisuji v kurzech jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. 

Nakoupit a zabezpečit, tvořte svou budoucnost obezřetně 

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.