Zuzana Bojková

Dovolte abych se Vám představila. Jmenuji se Zuzana a jsem letitou investorkou, sportovkyní a věčnou optimistkou. Miluji chipsy, ale to nikomu neříkejte. 😉

Pocházím z malé obce ve východním Slezsku. Od dob studia cestuji mezi Ostravou a Prahou. Své vzdělání jsem zakončila bakalářským titulem na Ostravské univerzitě. Profesní praxi jsem získala na zákaznickém servise, prodejním oddělení a také pozicemi ve službách. Největší zkušeností pro mě ovšem je zahájení vlastní činnosti související s tímto projektem. Aktuálně žiju s rodinou na periferii Frýdku-Místku, mým zájmem je starat se o ně a volný čas si užíváme společně na výletech. Miluji cyklo a pěší turistiku a největší srdcovkou jsou rychlé motorky.

Projekt okryptu.cz je původní myšlenka, kterou jsme započali realizovat spolu se sourozenci. Bude tomu bez mála dva roky. Technologie nám nejsou cizí. Postupným studiem, získáváním praxe se směnou různých „coinů“, jsem objevila nové investiční příležitosti, které vznikají s těmito nákupy. Kryptoměny mě pohltily natolik, že jsem svou vášeň a nadšení sdílela s ostatními, kteří mé nabyté zkušenosti využili a doporučili dál.

Ve vzdělávání v kryptoměnách vidím obrovskou příležitost, nejen investiční, ale rovněž v rozšiřování finanční gramotnosti. Proto jsem založila okryptu.cz. Čím se odlišuji od ostatních? V mých kurzech dostanete velice podrobný a funkční návod na vlastnění kryptoměn. V připravených kurzech máte aktuální instrukce krok po kroku, doslova každé kliknutí myši. Navíc jsou informace komplexní. Dozvíte se vše podstatné od nákupu, uložení a také prodeji kryptoměn. Věřím myšlence svobody v rámci financování pomocí bitcoinu a dalších kryptoměn. Proto tímto vzděláním chci k “finanční svobodě” pomoci i Vám. Mým cílem je Vás naučit v rámci kryptoměn samostatnosti, kterou vidím hlavně v dnešní době, jako velice důležitou.

Jsem přesvědčená, že za pomoci postupného investování si můžete vytvořit dlouhodobý majetek a kapitál pro zajištění své budoucnosti. Nadšení z kryptoměn mě neopustilo ani po letech. Tento nástroj pro tvorbu majetku vnímám jako velkou investiční budoucnost.

Svým klientům zajišťuji stálou podporu a konzultace s ohledem na jejich vlastní potřeby a požadavky. Kryptoměnu považuji jako důležitou část investiční strategie, která nemůže chybět nikomu, kdo má zájem tvořit zodpovědně svou budoucnost. Protože se jedná o stále vyvíjející se technologii, je nezbytné ji sledovat a poznávat, ale veškerou činnost pro Vás ráda zajistím a ověřím. Vám stačí mě pouze sledovat a získáte kvalitní ověřené informace. 

 

Svět kryptoměn začíná zde

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.