KURZY

Kompletní nabídka kurzů roztříděná do kategorií, ve kterých naleznete úplné informace, které o kryptoměnách musíte vědět.

Ve spolupráci se sourozenci Vás v kurzech bezpečně provedeme kompletním světem kryptoměn.

ZAČÁTEČNÍK

Kurzy pro začátečníkyV oddíle pro začínající krypto-investory naleznete mnoho rad a informací, abyste se s kryptoměnou seznámili. Dále naleznete komplexní návod, jak provádět bezpečné nákupy, tipy na ověřené směnárny a burzy, kde nejen nakoupíte bezpečně, ale rovněž bez zbytečně předražených poplatků. Závěrem je důležité neponechat své nákupy napospas síti a bezpečně si je schovat… Jak máte postupovat, Vám ráda vysvětlím v kurzu.

POKROČILÝ INVESTOR

Blok pro pokročilé obsahuje užitečné návody, jak kryptoměnu dále spravovat, od jejího pořízení. Kryptoměna, může být vystavena riziku hackrů (zdatní programátoři), kteří by mohli najít cestu k Vašim nákupům. Abychom mohli v klidu v noci spát opravdu je nezbytné své nákupy řádně zabezpečit. Zde naleznete informace, které se Vám určitě vyplatí.

TELEFONICKÉ KONZULTACE

Jestliže si stále nejste jistí, zda kryptoměna je pro Vás vhodná příležitost a máte pochybnosti? Máte zájem o vysvětlení pojmů v kryptoměnovém světě či jiné otázky na které jste nenašli odpověď, kontaktujte mě. Jestli jste na pochybách, jak postupovat, jak s kryptoměnou nakládat a kterou nakoupit, ráda Vám sdělím svůj názor jak bych řešila Vaší situaci. Věřím, že společně najdeme vhodné řešení pro Vás.

JEDNODUŠE, SROZUMITELNĚ A EFEKTIVNĚ

             VÝBĚR KURZŮ

NA VAŠÍ SPOKOJENOSTI MI ZÁLEŽÍ

                                 RECENZE

Zuzka mě oslovila skrze reklamu a musím říct, že jsem opravdu rád, že jsem z jejich kurzů konečně pochopil kryptoměny, bez podrazů a nástrah. Zuzka se sourozenci není žádný ,,podnikatel z pláže“, jako většina, ale jsou to úplně normální lidi, kteří rozumí této technologii. Díky moc.

Tomáš O.

Překvapilo mě, jak Zuzana se sourozenci dokážou snadně mluvit o tak složitých věcech. Ušetřil jsem spoustu času pátráním na internetu. Rozhodně doporučuju!

Stanislav Fatka

O Bitcoinu jsem uvažoval dávno, ale vždy mě odradily různé zprávy na internetu. Byl jsem z toho zmatený a rozhodnutí jsem odkládal. Až kurz pro začátečníky mě konečně nastartoval! Děkuji.

Karel W.

Děkuji, o kryptoměnách hovoří většina lidí v mém okolí. Všichni vědí, že je dobré je koupit, ale prakticky je nikdo nemá. Nevěděla jsem kde se obrátit a kde nakupovat. Mě osobně zajímal jen bitcoin. Díky kurzu mám přehled kde bezpečně směňovat své peníze. Protože jednorázovým nákupem nechci končit, určitě budu ve vzdělání pokračovat a ráda si koupím navazující kurzy.

Lucie K.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.